O nas

MB-Service Polska – agencja pracy w Niemczech

 

Witamy na naszej stronie internetowej! MB-Service Polska to agencja pracy całkowicie to twojej dyspozycji – z nami praca w Niemczech jest na wyciągniecie ręki!

 

Nasza firma jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pod numerem KRAZ 9875.

 

Jesteśmy legalnie działającą agencją pośrednictwa pracy – posiadamy pozwolenie wydane przez Marszałka Województwa Opolskiego. Dzięki znajomości problematyki zachodnich rynków pracy organizujemy dla naszych klientów wyjazdy, które są bezpieczne i zgodne z przepisami niemieckiego prawa. Dążymy do tego, aby każdy z korzystających z naszych usług był całkowicie zadowolony i mamy nadzieję, że uda nam się spełnić także twoje wymagania.

 

Gdy potrzebna jest dobrze płatna praca, Niemcy to obecnie najlepszy kierunek. Zdajemy sobie sprawę, że poszukiwanie zatrudnienia w tym kraju może być jednak trudne – dlatego naszym głównym celem jest pomoc w jej znalezieniu, a także wypełnieniu wszystkich formalności z nią związanych. Nasi klienci mają zagwarantowaną umowę o pracę od pierwszego dnia, odprowadzane są za nich wszystkie składki oraz podatki, zapewniamy także zameldowanie oraz zakwaterowanie, organizujemy badania lekarskie przed podjęciem pracy i pomagamy w uznaniu dyplomu i uzyskaniu książeczki zdrowia w branży medycznej.

 

Już teraz na naszej stronie internetowej możesz znaleźć aktualne oferty pracy – jest to wyłącznie legalna praca w Niemczech, na jasnych warunkach u naszych sprawdzonych partnerów z terenu całych Niemiec. Oferujemy zatrudnienie głównie w branży budowlanej, rzemieślniczej, produkcyjnej, a także za naszym pośrednictwem dostępna jest praca dla pedagogów, pielęgniarek oraz praca dla opiekunek w Niemczech.

 

Na stanowiska można aplikować telefonicznie, poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej lub też odwiedzając nas osobiście w naszej siedzibie znajdującej się w Opolu. Nasi pracownicy zaprezentują aktualne oferty i dobiorą je do twoich oczekiwań, także pomogą w realizacji wszystkich formalności, organizacji przejazdu oraz zakwaterowania w Niemczech.

 

MB-Service Polska – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!