Pielęgniarka dyplomowana

Praca dla pielęgniarki w Niemczech

Nasza agencja pracy MB-Service Polska to szerokie doświadczenie w branży pośrednictwa pracy w Niemczech i w Polsce. Naszą specjalnością jest między innymi praca w Niemczech dla pielęgniarek – zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnymi ofertami pracy u naszych partnerów.

 

Praca dla pielęgniarki w Niemczech jest łatwo dostępna i wiele pielęgniarek i pielęgniarzy z Polski decyduje się na wyjazd za granicę po to, aby rozpocząć tam pracę na atrakcyjnych warunkach i z gwarancją godziwej płacy. Znalezienie odpowiedniej oferty pracy nie jest obecnie trudne. W sieci oraz w prasie dostępnych jest wiele ogłoszeń typu „praca Niemcy pielęgniarki”, niemniej jednak nie każda propozycja oznacza pracę legalną i na korzystnych warunkach. Dodatkowo dla osób, które chcą po raz pierwszy pracować w Niemczech, organizacja całego wyjazdu może być sporym utrudnieniem.

 

Dlatego też nasza agencja MB-Service Polska zapewnia kompleksową obsługę w ramach pośrednictwa i organizacji formalności związanych z zatrudnieniem, a ponadto dostępna u nas praca dla pielęgniarek w Niemczech to oferty sprawdzonych przez nas partnerów, głównie w nowoczesnych kliniak położonych nieopodal Frankfurtu nad Menem. To powoduje, że skorzystanie z naszych usług pośrednictwa jest najlepszym rozwiązaniem, gdy liczy się bezpieczeństwo oraz komfort.

 

Praca dla pielęgniarki – Niemcy – co gwarantujemy? Nasi klienci mają zagwarantowaną umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy i najwyższy standard zatrudnienia na niemieckich warunkach wraz z korzystnym wynagrodzeniem zgodnie z normami w Niemczech, obszernym zestawem dodatków socjalnych i dodatkowymi premiami za pracę w niedzielę, nocą oraz w święta. Zatrudnienie u naszych partnerów to interesujące perspektywy awansu zawodowego oraz możliwość pracy w międzynarodowym środowisku. Zapewniamy pomoc przy uregulowaniu procedur urzędowych niezbędnych w celu podjęcia pracy w Niemczech, na miejscu natomiast można korzystać z asysty naszego polskojęzycznego koordynatora. Dodatkowo nasi klienci otrzymują bezpłatne lokale mieszkalne.

 

Praca dla pielęgniarki – Niemcy – wymagania. Do uzyskania zatrudnienia na stanowisku pielęgniarki dyplomowanej potrzebny jest dyplom ukończenia szkoły wyższej na kierunku pielęgniarstwo – pomagamy w procedurze uznania dyplomu w Niemczech, a także znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 – naszym klientom opłacamy wykonanie certyfikatu językowego. Ponadto wymagamy umiejętności pracy zespołowej, elastyczności i łatwości adaptacji oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym.

 

Z naszą agencją praca pielęgniarki w Niemczech jest dostępna od zaraz – prowadzimy stałą rekrutację na to stanowisko. Zachęcamy do skontaktowania się z nami przez formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub też osobiście w siedzibie agencji znajdującej się w Opolu. Nasi pracownicy przedstawią ci obecne oferty pracy i pomogą w przeprowadzeniu formalności związanych z zatrudnieniem. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług w MB-Service Polska!

Zgłoś się
Więcej szczegółów