Operator CNC

Praca dla operatora CNC w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy MB-Service Polska prowadzi rekrutację stanowiska dla operatorów CNC w Niemczech. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy dostępnymi u naszych sprawdzonych partnerów.

 

Ogłoszenia „CNC praca Niemcy” są obecnie dostępne na wielu portalach internetowych oraz w prasie. Wychodzimy naprzeciwko potrzebom naszych klientów i zapewniamy im kompleksowe rozwiązania w ramach poszukiwania i formalności związanych z zatrudnieniem na stanowiskach operatora specjalistycznych maszyn i urządzeń – gwarantujemy bezpieczną, legalną pracę na niemieckich warunkach.

 

Operator CNC – Niemcy – co gwarantujemy? Naszym klientom chcącym pracować jako operatorzy CNC w Niemczech oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz wysokie płace. Umowa o pracę podpisywana jest już pierwszego dnia, dodatkowo także pracownicy objęci są pakietami socjalnymi. Również pomagamy w zameldowaniu i zakwaterowaniu.

 

Praca w Niemczech w CNC – wymagania. Od pracowników aplikujących na stanowiska operatora CNC wymagamy posiadania odpowiedniego wykształcenia potwierdzonego świadectwami, a także doświadczenia w obsłudze maszyn CNC. Mile widziana jest elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

 

Jeżeli poszukujesz pracy w CNC w Niemczech, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w MB-Service Polska. Skontaktuj się z nami już teraz telefonicznie, prześlij do nas wiadomość lub też odwiedź nas osobiście w naszej siedzibie w Opolu. Dobierzemy najlepszą ofertę pracy dla ciebie i pomożemy w realizacji formalności.

Zgłoś się
Więcej szczegółów