Elektryk

Praca dla elektryka w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy MB-Service Polska oferuje pracę na stanowisku elektryk w Niemczech. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z dostępnymi obecnie propozycjami pracy od naszych partnerów.

 

W MB-Service Polska czeka na ciebie praca dla elektryka w Niemczech od ręki. Jako doświadczony pośrednik współpracujemy z wieloma niemieckimi przedsiębiorstwami na terenie całego kraju i oferujemy naszym klientom dogodne warunki pracy tymczasowej oraz stałej. Posiadamy rozeznanie w niemieckim rynku pracy i niezbędne certyfikaty i upoważnienia do prowadzenia działalności pośrednictwa pracy w Polsce i w Niemczech, dzięki czemu możesz z nami wyjechać do pracy bez obaw.

 

Jeżeli chcesz zdobyć zatrudnienie na stanowisku elektryk, praca w Niemczech to najlepszy wybór. Warunki pracy oraz wynagrodzenia są bardzo atrakcyjne, co powoduje, że praca elektryka w Niemczech jest obecnie bardzo popularna wśród Polaków. Oferty pracy są dostępne praktycznie przez cały czas. Można znaleźć je łatwo przez internet, wpisując do wyszukiwarki słowa „elektryk praca Niemcy” czy „praca w Niemczech elektryk”, aby przejrzeć ogłoszenia. Samodzielne poszukiwanie zatrudnienia może być jednak sporym problemem dla osób, które jeszcze nigdy wcześniej nie wyjeżdżały do pracy za granicę. Ryzyko zatrudnienia u nierzetelnego pracodawcy, brak umowy o pracę, także problemy z uregulowaniem koniecznych formalności urzędowych są dla wielu poważną przeszkodą.

 

W agencji MB-Service Polska wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy atrakcyjne stanowiska u niemieckich pracodawców – zapewniamy przy tym kompleksową obsługę związaną z realizacją formalności, organizacja wyjazdu oraz zameldowaniem i zakwaterowaniem. W razie jakichkolwiek pytań na miejscu można korzystać ze stałej opieki koordynatora polskojęzycznego.

 

Praca w Niemczech jako elektryk – co gwarantujemy? Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz umowę o pracę na czas nieokreślny już od pierwszego dnia pracy. Zatrudnienie odbywa się na niemieckich warunkach pracy zgodnie z tamtejszymi przepisami, a także z gwarancją atrakcyjnego wynagrodzenia. Dodatkowo także nasi klienci otrzymują pełen pakiet socjalny, możliwość korzystania z urlopów, ponadto darmowe mieszkanie oraz służbowe samochody.

 

Praca dla elektryka w Niemczech – wymagania. Poszukujemy doświadczonych osób posiadających wykształcenie w zawodzie elektryka, a także na określone stanowiska wymagane są uprawnienia SEP. Także wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Dodatkowymi atutami będzie umiejętność pracy w zespole oraz elastyczność. Więcej informacji dotyczących wymagań przekażą ci nasi pracownicy.

 

Rekrutację prowadzimy stale – już teraz możesz zgłosić się do nas przez telefon, formularz internetowy lub odwiedzić nas w siedzibie w Opolu. Nasi pracownicy pomogą ci w dobraniu odpowiedniej oferty pracy w Niemczech jako elektryk. To powoduje, że wyjazd za granicę z naszą agencją jest optymalnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują pewnej pracy w zawodzie elektryka.

 

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w MB-Service Polska!

Zgłoś się
Więcej szczegółów