Opieka

Praca w opiece w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy MB-Service Polska prowadzi rekrutację na stanowiska pracy w opiece w Niemczech. Zachęcamy do zapoznania się z ofertami naszych partnerów.

W bazie naszej agencji znajduje się wiele ogłoszeń typu „praca Niemcy opieka” – współpracujemy z ośrodkami spokojnej starości, szpitalami oraz innymi placówkami opiekuńczymi działającymi w Niemczech. Są to sprawdzeni przez nas partnerzy, wspólnie z którymi oferujemy pracę legalną i na atrakcyjnych, niemieckich warunkach.

Pomagamy profesjonalnie w znalezieniu pracy w Niemczech w opiece naszym klientom. Zapewniamy przy tym pełną obsługę, która włącza dopasowanie oferty, pomoc w realizacji formalności, a także wsparcie w sprawach organizacyjnych – przejazd, zameldowanie, zakwaterowanie. To powoduje, praca w opiece jest z nami najlepszym rozwiązaniem – nie musisz już o nic się obawiać, ponieważ to my będziemy mogli zapewnić ci pełne wsparcie nie tylko przy rekrutacji, ale również na miejscu, gdzie dostępny jest nasz polskojęzyczny koordynator.

 

Praca w Niemczech – opieka – co gwarantujemy? Naszym klientom zapewniamy umowę o pracę na czas nieokreślony podpisaną pierwszego dnia pracy, atrakcyjne zarobki według norm niemieckich, dodatki za pracę w nocy oraz niedziele i święta, pełny pakiet socjalny.

Praca w opiece – Niemcy – wymagania. Wymagamy doświadczenie w pracy w opiece oraz dobrej znajomości języka niemieckiego, a ponadto elastyczności, gotowości do pracy w systemie zmianowym i umiejętności pracy w zespole.

Jeżeli szukasz ofert „praca opieka Niemcy”, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej agencji pośrednictwa pracy MB-Service Polska. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj telefonicznie, przez internet lub odwiedź nas w naszej siedzibie. 

Zgłoś się
Więcej szczegółów