Opiekun osób starszych

Praca dla opiekuna osób starszych w Niemczech

Agencja pośrednictwa pracy w Niemczech MB-Service Polska to wieloletnie doświadczenie w branży. W naszej ofercie znajduje się praca dla opiekunek w Niemczech – zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą stanowisk dostępnych u naszych partnerów.

 

Obecnie praca opiekunki w Niemczech jest łatwo dostępna ze względu na jej wysokie zapotrzebowanie w domach opieki i spokojnej starości. Ogłoszenia typu „praca opiekunka Niemcy” publikowane są na wielu portalach oraz w prasie. Dla osób, które poszukują zatrudnienia na tym stanowisku i nie mają doświadczenia w wyjazdach zagranicznych, może być to jednak spory problem. Niestety, spotkać można się także z propozycjami nielegalnej pracy, co stwarza spore ryzyko dla pracownika.

 

W naszej agencji MB-Service Polska praca jako opiekunka w Niemczech jest na wyciagnięcie ręki. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę – z nami uzyskanie bezpiecznej i dobrze płatnej pracy jest możliwe od razu, ponieważ rekrutację stanowimy stale. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami – oferujemy głównie pewną pracę w domach spokojnej starości w okolicach Frankfurtu nad Menem.

 

Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy zgodnie z normami niemieckimi oraz z podpisaniem umowy o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia. Gwarantujemy pełny pakiet socjalny, dodatki za pracę w noce, niedziele, święta, darmowe mieszkanie, a także pomoc w załatwianiu formalności związanych z pobytem i pracą w Niemczech. Na miejscu nasi klienci są pod stałą opieką koordynatora polskojęzycznego.

 

Praca dla opiekunek – Niemcy – wymagania. Do uzyskania zatrudnienia wymagane jest doświadczenie w pracy przy osobach starszych w domach spokojnej starości, szpitalach, także dobra znajomość języka niemieckiego. Oczekujemy także gotowości do pracy w systemie zmianowym, elastyczności oraz umiejętności pracy w zespole.

 

Jeżeli interesuje cię znalezienie bezpiecznego i pewnego zatrudnienia na stanowisku opiekunki lub opiekuna osób starszych, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w agencji MB-Service Polska!

Zgłoś się
Więcej szczegółów